DrewLux

DrewLUX - nowoczesne schody drewniane: dywanowe • zabiegowe • na beton

USŁUGI

DrewLUX » Usługi

Swoją ofertę kierujemy do klientów poszukujących trwałych i funkcjonalnych schodów drewnianych, za które zapłacą mniej niż sugeruje to wysoka jakość materiałów zastosowanych do ich produkcji. Od 1993 roku marka DrewLUX jest synonimem najwyższej jakości wykonania, o czym świadczy liczne grono zadowolonych klientów.

Projektujemy schody podkreślające styl jaki mieszkańcy chcą nadać swemu domowi, kamienicy czy wielopoziomowemu mieszkaniu. Nasze realizacje, poza funkcjonalnością, cechują się pięknem i indywidualizmem.

Nasze schody są ozdobą domów nad Sekwaną i Odrą. Służą mieszkańcom Wrocławia, Polkowic i Lubinia. Łączą piętra domów, kamienic, bloków i mieszkań podkreślając ich indywidualny charakter i styl.

DREWLUX - FUNKCJONALNOŚĆ I PIĘKNO

Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą pieczołowitością wsłuchując się w oczekiwania klienta i proponując optymalne rozwiązania. Niezależnie od tego czy stawiasz na prostą funkcjonalność, czy chcesz ją połączyć z unikalnym pięknem podkreślającym charakter Twego domu, to DrewLUX będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Sprostamy Twoim oczekiwaniom.

SCHODY NIE TYLKO DLA GŁOGOWA I LEGNICY

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Dolnego Śląska. Mamy także doświadczenie w realizacji zleceń w Niemczech i Francji. Jeśli jesteś z Wrocławia, Legnicy, Głogowa, Lubina, Polkowic lub okolic tych miast, to naszą ofertę masz na wyciągnięcie ręki. Odwiedź nasze biuro lub zadzwoń.
Każdego klienta traktujemy z takim samym szacunkiem. Nie ma znaczenia czy potrzebujesz drewnianych schodów do małego domku, czy do dużej kamienicy. Niezależnie od tego czy jesteś osobą fizyczną, deweloperem czy przedstawicielem firmy lub instytucji – znajdziesz u nas schody jakich potrzebujesz. Sprawdź naszą ofertę.

JAKIE SCHODY WYBRAĆ?

Zrobimy takie schody, jakich potrzebujesz. Przyjrzymy się przestrzeni, w której mają się znaleźć i wsłuchamy się w Twoje oczekiwania. Zaproponujemy pełen wachlarz rozwiązań: od prostych i niedrogich konstrukcji po najbardziej wyszukane dzieła sztuki stolarskiej. Do każdego projektu podchodzimy twórczo i szukamy optymalnych rozwiązań.

SCHODY, KTÓRE POKOCHASZ

Schody DrewLUX mają nie tylko służyć komfortowej komunikacji pomiędzy piętrami, ale także dawać przyjemność obcowania z pięknym, idealnie obrobionym drewnem. Ich projekt tworzymy wspólnie z klientem. Nasi specjaliści potrafią urzeczywistnić niemal każdy pomysł, z jakim przychodzą do nas klienci. Pomaga nam w tym program Compass Cad (przeczytaj o metodach stosowanych w tworzeniu naszych schodów).

Co ważne! Wstępny projekt drewnianych schodów, po pomiarach dokonanych u klienta oraz ich komputerową wizualizację i wycenę usługi wykonujemy bezpłatnie! Nie mają Państwo wobec nas żadnych zobowiązań.

Od czego zacząć przygodę z drewnianymi schodami DrewLUX? Od wizyty w salonie sprzedaży naszych schodów w Legnicy. Tam, otoczeni pachnącym drewnem, przy kawie lub herbacie, omówimy Państwa oczekiwania. Z pewnością rozwiejemy wiele wątpliwości i podpowiemy jakie schody najlepiej sprawdzą się w Państwa domu.

W SWOJEJ OFERCIE MAMY:

Schody dywanowe? Proszę bardzo! Wrocław je docenia

W swej ofercie mamy: 

 • schody zabiegowe,
 • schody z podestem,
 • schody gięte,
 • schody na konstrukcji drewnianej,
 • schody nowoczesne,
 • schody z zębatymi policzkami (wavy, zig zag),
 • schody wolnostojące,
 • drzwi wejściowe,
 • drzwi zewnętrzne,
 • schody dywanowe.

Mieszkańców Dolnego Śląska zapraszamy także do zakupów drewnianych parapetów. Ofertę znajdą Państwo na stronie: www.drewlux.eu).

JAKIE DREWNO WYBRAĆ?

Możliwości jest wiele. Mamy dla Państwa starannie wyselekcjonowane i przygotowane z myślą o schodach drewno. Wybierzcie fakturę, kolor i zapytajcie naszych specjalistów, jakie drewno najlepiej sprawdzi się w schodach giętych, jakie w zabiegowych, a jakie w dywanowych. Naszą ofertę znajdą Państwo tutaj. 

Nasze schody dywanowe, gięte, policzkowe, zabiegowe i inne znaleźć można w licznych lokalizacjach we Wrocławiu, Polkowicach, Głogowie, Lubinie i innych miejscowościach Dolnego Śląska. 

Zobacz nasze realizacje schodów. 

Z JAKIEGO DREWNA POWSTAJĄ NASZE SCHODY?

Drewno – Detale – Wykończenia

Drewno, które wykorzystujemy do budowy schodów starannie selekcjonujemy, aby zapewnić klientom najwyższą jakość. Zanim drewno trafi na produkcję jest sezonowane i suszone w naszym magazynie. Składujemy je przez kilka lat, aby wydobyć z drewna najwyższą jakość. 

Do produkcji stosujemy wyłącznie sezonowane przez lata drewno klasy A, czyli bez sęków i pęknięć, co gwarantuje, że produkowane przez nas schody są nie tylko trwałe, ale i piękne. 

Tylko, jakie drewno wybrać na wymarzone schody? Naszym klientom z Wrocławia i całego Dolnego Śląska szczególnie polecamy szlachetne drewno dębowe i jesionowe. Oferujemy także tańsze twarde drewno bukowe. 

Po wyborze drewna doradzimy z wyborem koloru. Oferowany przez nas buk, jesion i dąb można wybarwić w wielu atrakcyjnych i nowoczesnych kolorach przy pomocy bejc lub olejowosku. 

Zapraszamy do obejrzenia drewna, detali i wykończeń w naszym legnickim salonie sprzedaży lub w naszej internetowej galerii.

PODŁOGI DREWNIANE – MONTAŻ Z GWARANCJĄ

Schody to nie jedyna nasza specjalność. Oferujemy także szeroki wachlarz drewnianych podłóg wraz z profesjonalnym montażem. Przy czym słowo „profesjonalny” nie jest w naszej ofercie chwytem reklamowym, a opisem usługi. 

Nasza ekipa zamontuje u Państwa podłogę w sposób gwarantujący jej wieloletnią funkcjonalność i trwałość. Aby sprostać temu zadaniu korzystamy wyłącznie z profesjonalnego, dedykowanego sprzętu i używamy chemii renomowanych producentów takich jak: Bona, Bautec, Artelit, Saicos, Osmo.

W SKŁAD NASZYCH USŁUG WCHODZI:

 • pomiar wilgotności podłoża metodą CM
 • pomiar wilgotności powietrza,
 • układanie podłóg
 • cyklinowanie
 • lakierowanie i olejowanie
 • montaż listew przypodłogowych
 • pielęgnacja

Uwaga! Nasze usługi objęte są dwuletnią gwarancją.