DrewLux

DrewLUX - nowoczesne schody drewniane: dywanowe • zabiegowe • na beton

Cennik i gwarancja

DrewLUX » Cennik i gwarancja

WYGODNE, CICHE I PIĘKNE SCHODY DREWNIANE

Niezależnie od tego, czy zamówią Państwo u nas schody za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy złotych, to do każdego zamówienia podejdziemy z taką samą starannością.

Zaprojektujemy drewniane schody zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wykonamy je z precyzją, która niegdyś dostępna była tylko wybitnym mistrzom stolarstwa. Wykorzystując technikę komputerowego frezowania sprostamy najśmielszym projektom. Państwa wymorzone schody będą idealnie spasowane.

Wstępny projekt drewnianych schodów, po pomiarach dokonanych u Państwa, jego komputerową wizualizację i wycenę usługi wykonujemy bezpłatnie! Na tym etapie nie mają Państwo wobec nas żadnych zobowiązań!

GWARANCJA

Dajemy Państwu gwarancję do 5 lat.

PŁATNOŚĆ

Gotówka lub przelew.
Możliwe rozłożenie płatności na raty

ZALICZKA

W zależności od rodzaju usługi i budulca wynosi ona
od 10 % do 100 %

DRODZY PRZYSZLI KLIENCI!

Strona internetowa, którą przeglądacie daje Wam wgląd w naszą ofertę, ale z pewnością nie odpowiada na wszystkie pytania, jakie rodzą się podczas budowy lub remontu domu. Dlatego serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży schodów w Legnicy. Tam, w bezpośredniej rozmowie, będziemy mogli na nie odpowiedzieć i rozwiać wiele wątpliwości. Przy kawie lub herbacie omówimy szczegóły Waszego przedsięwzięcia. Pomoże nam w tym przytulna atmosfera salonu i kojący zapach drewna.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

500 123 200

Zapraszamy także na stronę www.schodywroclaw.pl, na której znajdą Państwo nasze wszystkie produkty z drewna. Piękne, funkcjonalne i trwałe.