DrewLux

DrewLUX - nowoczesne schody drewniane: dywanowe • zabiegowe • na beton

O nas

DrewLUX » O nas

NAJLEPSZE SCHODY DREWNIANE NA DOLNYM ŚLĄSKU

Zaufaj fachowcom, którzy zrealizowali tysiące zleceń. Stworzymy dla Ciebie drewniane schody jakich potrzebujesz, o jakich marzysz. Doskonałe drewno jakie wykorzystujemy do budowy schodów to gwarancja najwyższej jakości, na jaką zasługuje Twój dom.Znani jesteśmy z funkcjonalnych i pięknych projektów, starannej produkcji i bezbłędnego montażu drewnianych schodów. Dolny Śląsk, Wrocław, Polkowice, Głogów, Lubin już o tym wiedzą. Nasze schody są ozdobą domów także w Niemczach i Francji. Mogą służyć także Tobie. W ofercie mamy miedzy innymi schody dywanowe, gięte, wolnostojące, nowoczesne, zabiegowe, z podestem.

WYGODNE, CICHE I PIĘKNE SCHODY DREWNIANE

Za sukcesem schodów drewnianych DrewLUX stoi doświadczony, dobrze zorganizowany zespół stolarski. O drewnie i schodach wiemy wszystko, i tą wiedzą dzielimy się z klientami od ponad 20 lat.

Marka DrewLUX jest synonimem jakości. Wie o tym Wrocław i Głogów, wiedzą Polkowice, Legnica i Lubin. Nasze wyjątkowe realizacje znaleźć można w domach na całym Dolnym Śląsku, a nawet we Francji i Niemczech. Ponad 1000 zrealizowanych zleceń świadczy o ogromnych zaufaniu, jakim darzą nas klienci.

Szczycimy się licznymi referencjami, które udostępniamy nowym klientom. Na zamieszczonych fotografiach mogą Państwo zobaczyć niektóre z naszych schodów zdobiących domy Wrocławia, Polkowic, Głogowa, Lubina, Legnicy. Z chęcią wzbogacimy galerię o zdjęcia schodów, które zaprojektujemy pod Państwa wymagania.

Zrealizujemy Wasze marzenia idealnie dopasowując schody do Waszego domu. Wpiszemy się w jego charakter i styl oraz w potrzeby domowników. To nie będą już nasze, tylko Wasze schody. Takie, które sami byście wykonali mając takie doświadczenie jak fachowcy z firmy DrewLUX.

NASZE REALIZACJE

Tworzymy piękne i trwałe drewniane schody

SCHODY IDEALNIE WPISANE W PRZESTRZEŃ

Aby sprostać wyzwaniom, jakie stawiają przed nami klienci stosujemy najnowocześniejszą technologię, która pozwala nam tworzyć niezwykłe schody z najlepszego drewna. Schody piękne, funkcjonalne, idealnie wpisane w przestrzeń.

Przygodę z Twoimi schodami rozpoczniemy od komputerowej symulacji budowy, w którą wkomponujemy schody o jakich marzysz. W naszym salonie w Legnicy możesz zobaczyć swój wirtualny dom i dopasować do niego drewniane schody. Wizualizację przygotują nasi specjaliści wykorzystując oprogramowanie Compass Cad 10. Pozwala ono zaprojektować schody spersonalizowane pod potrzeby każdego klienta.

Na ekranie zaprezentujemy Ci w trójwymiarowej przestrzeni wszystkie szczegóły projektu łącznie z fakturą i barwą wybranego drewna. Opowiemy o tajnikach projektowania schodów idealnych. Podpowiemy, jakie drewno najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania.

Szukając inspiracji dla swojego domu obejrzyj nasze wybrane realizacje. Takie schody wymarzyli sobie mieszkańcy Dolnego Śląska, Niemiec i Francji. Zdobią domy miedzy innymi w Głogowie, Polkowicach i Lubinie. Chcesz zamówić coś podobnego lub całkowicie odmiennego?

Zadzwoń pod numer 76 866 07 85 (biuro), 500 123 200.

PRECYZJA WYKONANIA - DOLNY ŚLĄSK JĄ DOCENIA

Twoje schody wykonujemy z precyzją dostępną niegdyś tylko najwybitniejszym mistrzom stolarstwa. Nasze sterowane numerycznie obrabiarki poradzą sobie z każdym projektem, dzięki czemu na etapie projektowania możesz popuścić wodze fantazji. Twoje wymorzone schody będą idealnie spasowane. Nie zaskoczą Cię trzeszczeniem, czy szparami, a wszystkie łukowe elementy będą idealnie wyprofilowane. Wykorzystując technikę komputerowego frezowania możemy sprostać najśmielszym projektom. Sprawdź nas!

STAĆ CIĘ NA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

Lubimy to zaskoczenie, gdy klienci dowiadują się, że cena drewnianych schodów DrewLUX jest niższa niż sugeruje to jakość zastosowanych materiałów i rozwiązań. Co więcej, za wstępny projekt i wycenę nie pobieramy opłat. Zrobimy to dla Ciebie całkowicie bezpłatnie i bez zobowiązań!

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem i informacjami o udzielanych przez DrewLUX gwarancjach. Ponad tysiąc zadowolonych klientów świadczy, że mamy dobrą ofertę. Sprawdźcie!

DrewLUX – piękne i trwałe schody z Dolnego Śląska. Wrocław je pokochał. Sprawdź cennik schodów.